Subdodavatel roku

Cenu pro Subdodavatele roku za technologický přínos roku si za účasti premiéra a ministrů vlády ČR odnáší společnost STROJCAR, která s přispěním agentury CzechInvest získala zakázku na výrobu profilů pro vztlakové klapky Airbusu A380. „Produkce pro výrobce letadel je velmi náročná,“ říkal Stanislav Hoffmann, jednatel společnosti STROJCAR. „Vybrali si nás, protože jsme uspěli na nejvyšší úrovni kvality.“

Rodinná firma STROJCAR se zaměřuje na přesné strojní obrábění i těch nejsložitějších materiálů. S CzechInvestem spolupracuje hned na několika projektech. „CzechInvest už nám kontakty na zákazníky ze zahraničí dodal vícekrát a některé z nich se skutečně podařilo dotáhnout do konce. Tato zakázka je největší a nejvýznamnější,“ říkal Hoffmann.

 

 

Vedle nových zakázek STROJCAR prostřednictvím agentury CzechInvest získal i dotace Evropské unie na nákup nových CNC strojů. Součástí společnosti je i školicí středisko - také financované z evropských peněz. „Školíme především klienty pro úřady práce a také zaměstnance firem, které potřebují zvýšit kvalifikaci. Především v oborech programování a obsluha CNC center, CAD/CAM programování a měření na 3D měřících strojích. Fakt, že provozujeme vlastní školicí středisko, navíc velmi dobře působí na naše potenciální zákazníky,“ uzavíral Hoffmann.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.